EĞİTİMLER

PERSONAL TRAINING

Personal Training, Kişiye özel perforans analiz takibi gerektiren ve eğitmenin analizleri sonucunda belirlenen 1 saatlik egzersiz uygulamalarıdır.

Danışan öğrencinin amacına yönelik performansını analiz edip bu bilgiyi egzersizlere, sakin alıştırmalarla yükleyecek şekilde başlatıyorum.

PİLATES

Pilates, ruh ve beden dili arasında bir köprü görevi görmektedir. Kişinin bedenini fark etmesi ve sevmesi için kendini mutlu hissetmesini sağlayacak temel önceliklerden biridir. Pilates değişen bedeni daha estetik ve esnek bir görüntüye ulaştırmaya da ayrıca yardımcı olur.

KICKBOXING

Toplamda 200m2'lik 11 adet olimpik torba, 1 profesyonel ring, özel ders ve grup ders seçeneklerimiz ile Kickbox - Boxing Ataşehir Trio Konutlarında.

Group PT

Grup içinde, daha enerjik, eğitmen eşliğinde çalış, daha az öde, geldikçe öde.

4 kişilik gruplar halinde yapılan çalışmalarımız haftanın her günü devam etmektedir.

  • Omuz mobilitesi (sağ/sol)

  • Forward bend

  • Trunk rotation

  • Overhead squat

PERFORMANS SPORLARI

Performans Sporcularına Özel

Kuvvet, dayanıklılık, esneklik, çabukluk ve hız konusunda performans sporcularının ihtiyaç duyduğu kazanımları geliştiriyorum.

Özellikle kuvvet koçluğu konusunda aktif çalışmalar sürdürmekteyim. Sakatlık sonrası aktif spor yaşamına dönüş yapmak isteyen sporculara özel eğitim anlayışı sunuyorum.

Kuvvet, dayanıklılık, esneklik, çabukluk ve hız konularında performans sporcularının ihtiyaç duyacağı tüm aktif kazanımlar üzerine gelişim sağlamaktayım.

Zihninizde kolayca canlanması açısında örneklersek; bir tenis oyuncusu için "optimum omuz performansı" antrenman modellerini kullanarak sporcunun dengesini geliştirmeyi hedefliyorum.

Medikal Fitness

Group PT, dünyanın farklı ülkelerinde denenmiş ve başarıyla büyüyen "size özel antrenör eşliğinde grup egzersiz dersleri" uygulamasıdır. Türkiye'de ilk defa aktif hale uygulamaya koyduk..

Group PT'ye dahilken, belirli kısa periyodları değiştirerek, kalbinizi ve nabzınızı izlediğimiz ekran yardımıyla hız ve performansınızı dengelemenizi sağlıyoruz

Vücudunuzun gelişimine katkıda bulunabilmemiz için bize ulaşın.

RANDEVU TALEP EDİN